Üyelik Koşulları

 

 

ÜYELİK KOŞULLARI
 
ESPİL ’e ait; üyelerine genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma, hediye çeki verilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı Üyelik Programı’na üye olmayı ve bu program ve uygulamalardan yararlanmak için aşağıdaki koşuları kabul ettiğimi beyan ederim. 


ESPİL ’ in ESPİL.NET  Üyelik Programı haricinde müşteri memnuniyeti odaklı aşağıdaki amaçlar doğrultusunda baska pazarlama uygulamalarını da yürürlüğe koyabileceğini kabul ederim. 


ESPİL  Üyelik Programı ve yürürlüğe sokulabilecek diğer uygulamalar ve programlar çerçevesinde; ESPİL tarafindan, şahsıma, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, kulüplere üye kaydedilmeme izin veririm. 


ESPİL ’ nın, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebileceğini, güncelleyebileceğini veya iptal edebileceğini kabul ederim.

ESPİL 'e  geçmişte vermiş olduğum, bu formla ilettiğim ve sair yöntemlerle ileride vereceğim alışveriş ve kişisel bilgilerimin yukarıda sayılan benzeri amaçlarla ve tek başına ve/veya baska kişisel verilerle birleştirerek ticari olarak kullanılmak üzere toplanmasına, işlenmesine ESPİL bunu finans kuruluşları/bankalar ile paylasmasina ve aksini yazılı olarak belirtmediğim sürece bu firmaların, benimle SMS, Internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine rıza verdiğimi ve bilgilerin doğruluğunu, bunlarda değisiklik olması halinde güncelleyeceğimi, aksi halde sorumluluğun tarafıma ait olduğunu, ESPİL ait ESPİL Üyelik Programına 18 yaşını dolduranların üye olabileceğini ve bu kosulları karşıladığımı kabul edirim. 


Üyelik Programına üye olmam sebebiyle çıkabilecek uyuşmazlıklarda Eskişehir  Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, ESPİL ’ın defter ve her türlü kayıtlarının kesin delil sayılacağını  kabul ederim.